Teknoloji

En İyi Youtube Video İndirme Siteleri 2021

Birçoğumuz favori içeriğimizi yakalamak için her gün YouTube’u kullanıyoruz, ancak ister Windows PC’niz, ister Mac’iniz veya akıllı telefonunuz olsun, oynatma listelerinizi ücretsiz bir indiriciyle çevrimdışı olarak saklamanın inanılmaz derecede kolay olduğunu öğrenmek şaşırtıcı olabilir.

Şu anda en iyi ücretsiz YouTube indiricisi 4K Video İndiricidir. Bu ücretsiz program, reklamları olmadığı için birçok ücretli aracı utandırır, videoları istediğiniz biçimde kaydetmenize ve indirdiğiniz kliplere filigran yerleştirmemenize izin verir. Hatta bir videodan sesi çıkarmanıza veya bir oynatma listesinin tamamını indirmenize izin verir.

1. 4K Video Downloader

4K Video Downloader, hızlı ve sorunsuz YouTube indirmeleri için en iyi ücretsiz YouTube indiricisidir. Kullanımı kolaydır, son derece özelleştirilebilir, reklamsızdır ve birlikte verilen herhangi bir ekstra yazılım içermez.

Bir videoyu (veya 24 videodan uzun olmaması koşuluyla) tüm oynatma listesini almak için, URL’sini web tarayıcınızdan kopyalayın, ‘URL Yapıştır’ı tıklayın ve bir çıktı biçimi, kalite ve konum seçin.

MP4 ve MP3 dahil olmak üzere hem video hem de ses olmak üzere çok çeşitli biçimler vardır. Tek tek videolar için altyazı indirebilirsiniz ve 3D ve 360 ​​derece videolar için de destek vardır.

2. WinX YouTube Downloader

Çok yakın bir saniyede çalışan WinX YouTube Downloader, Facebook, Vimeo ve DailyMotion dahil olmak üzere en popüler sitelerin hepsinden video indirebilir. Kullanımı çok kolaydır. Sadece bir URL’ye yapıştırın, bir çıktı formatı ve kalite ayarı seçin ve mevcut partiye eklenecektir.

İndirmek istediğiniz tüm videoları ekledikten sonra, ‘İndir’ düğmesini tıklamanız yeterlidir; hepsi bir kerede işlenecek ve seçtiğiniz hedef klasöre kaydedilecektir.

WinX YouTube Downloader, uygun olduğunda 4K video indirebilir ve 3D ve 360 ​​derece videoları indiremediği için yalnızca 4K Video Downloader’a kaybeder. Bu sizin için bir sorun değilse, bu ücretsiz YouTube indiricisi şiddetle tavsiye edilir.

3. Free YouTube Download

Ücretsiz YouTube İndirme’nin ne yaptığını tahmin etmek için herhangi bir ödül yoktur. Bu, işi iyi yapmak için dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldıran çok basit, sıkı bir şekilde odaklanmış ücretsiz bir YouTube indiricisidir. YouTube’dan bir URL yapıştırın ve videoyu yalnızca birkaç tıklamayla indirebilirsiniz – veya Otomatik İndirme seçeneğini etkinleştirirseniz hiç tıklama olmadan.

Gerekirse birkaç videoyu aynı anda indirebilir ve anında birkaç farklı formata dönüştürebilirsiniz. Yalnızca hangi biçimlerin kullanılabileceği orijinal videonun kalitesine bağlı olacaktır, ancak çoğu durumda AVI, MP4, iPhone/iPod ve MKV kullanılabilir olmalıdır. Görüntüye de ihtiyacınız yoksa, yalnızca sesli MP3’e dönüştürmek de mümkündür.

Sadece bir gerçek dezavantaj var, ama bu büyük bir şey – üç dakikadan kısa klipleri almak için yalnızca Ücretsiz YouTube İndirme’yi kullanabilirsiniz. Bu, çoğu müzik videosunu bir başlangıç ​​için ekarte eder ve gerçek bir utançtır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu