Teknoloji

En iyi VPN 2021 | Ucuz ve Kaliteli 5 VPN

En iyi VPN‘i seçme söz konusu olduğunda , eskiden ucuz bir En iyi VPN‘in iki kat daha fazla ücret alan sağlayıcılarla eşleşememesi söz konusuydu. Şimdi, teknolojide genellikle ödediğinizin karşılığını alsanız da, tüm temel özelliklerin yanı sıra mutlak pazarlık değeri sunan birkaç ucuz En iyi VPN sağlayıcısı var. Ve bazı durumlarda, bunun üzerine daha da fazlası.

Zor olan, iyi bir tane seçmektir – kaçınmanız gereken en iyi seçenek hala çok sayıda kalitesiz seçenek var. Bu nedenle, herhangi bir üründe olduğu gibi, bir dud ile sonuçlanmayacağınızdan emin olmak için ödevinizi yaptığınızdan emin olmalısınız ve bu, çok fazla deneme yanılma ve talep etmek için bir sürü geri ödeme gerektirebilir. 

Veya aşağıda özetlediğimiz hizmetlerden birini seçebilirsiniz – hepsini titizlikle test ettik ve en iyi değer ve işlev karışımını sunduklarından emin olabilirsiniz.

1. Surfshark VPN

Surfshark, bazı rakipleri kadar uzun süredir ortalarda olmayabilir, ancak yaş açısından eksikliğini performans açısından telafi etmekten çok daha fazlasıdır. İngiliz Virgin Adaları merkezli bu hizmet, birçok sağlayıcının fiyatını düşürür, ancak özelliklerden ödün vermez – en önemlilerinden biri güvenliktir.

Surfshark’ı çalıştırın ve OpenVPN UDP & TCP ve IKEv2 protokolleri, özel bir DNS, bir AES-256 şifrelemesi kullanan çift atlamalı En iyi VPN ve ayrıca bir kapatma anahtarı dahil olmak üzere eksiksiz bir güvenlik özelliği tamamlayıcısıyla korunursunuz. Bunun da ötesinde, sıfır günlük kaydı politikası da vardır, bu nedenle hiçbir yerde sizinle ilgili hiçbir veri tutulmaz ve Surfshark mevcut tek gerçek En iyi VPN’dir – uygulamaları ve oyunları kandırmak için dahili bir GPS sahtekarlığı vardır.

2. Hotspot Shield

En etkileyici olanı Hotspot Shield‘in bağlantı hızlarıdır. Dünyanın neresinde olursanız olun ve hangi cihazı kullanırsanız kullanın, şirket içi (ve fantastik olarak adlandırılmış) protokolü Catapult Hydra’yı kullanarak 400 Mbps’ye kadar hızlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu, elbette, temel hızınıza bağlıdır.

Başka yerlerde de hepsi iyi haber. Akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda Hotspot etkileyicidir ve Netflix, iPlayer, Amazon ve daha fazlası mevcuttur. Tek sıkıntı Kanada Netflix’ti ve bu sizin için bir anlaşma kırıcıysa, o zaman Surfshark daha iyi bir seçenek olabilir.

Bununla birlikte, her şey göz önünde bulundurulur ve Hotspot Shield, pazarlık VPN’leri söz konusu olduğunda iyi ve gerçekten Surfshark’ın topuklarına yapışır – hem basit, etkili uygulamalar hem de öldürme gibi tüm temel özelliklerle övünüyor; geçiş ve bölünmüş tünelleme. İkisi de aynı fiyat, bu yüzden hangisini tercih edeceğinize karar vermek size kalmış.

3. NordVPN

NordVPN incelememizdeki ciddi derecede etkileyici performansla Panama merkezli sağlayıcı, piyasadaki en güvenli ve en iyi bilinen VPN’lerden biridir – ancak aynı zamanda şaşırtıcı bir şekilde en iyi değerlerden biridir. Surfshark kadar ucuz olmasa da, çok az sağlayıcının eşleştirebileceği çok sayıda yapılandırma ve güvenlik özelliği sunar.

Yakın zamanda, iki yıl içinde ikinci kez bağımsız olarak denetlendi , birkaç doğrulanmış sıfır günlük En iyi VPN’den biri ve bu sadece başlangıç. Mükemmel şifreleme, DNS sızıntı koruması, iki öldürme anahtarı ve Bitcoin’de ödeme seçeneği ile güvenlik bilincine sahip kullanıcıların hayalidir.

4. ExpressVPN

ExpressVPN bu listedeki diğer En iyi VPN‘lerden bazıları kadar ucuz değil, ancak sunduğu paketin biraz daha yüksek fiyat etiketine değdiğini düşünüyoruz. Aslında, ExpressVPN incelememiz , şimdiye kadar test ettiğimiz en iyi hizmet olduğunu buldu.

Nerede olursanız olun – veya nerede görünmek istiyorsanız – hepsi inanılmaz hızlar sağlayan çok çeşitli sunucu konumlarıyla harika bir bağlantı bulabileceksiniz.

Express’in uygulamalarının kullanımı da inanılmaz derecede kolaydır, ancak yüzeyin altında çok sayıda güçlü özellik bulacaksınız. Çok çeşitli protokoller, bölünmüş tünelleme, bir kapatma anahtarı vardır ve En iyi VPN ayrıca her bağlandığınızda yepyeni bir anahtar kullanan ve bağlı olduğunuzda her saat değişen bir ‘Mükemmel İletim Gizliliği’ kullanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu