Oyun

En İyi Ücretsiz Steam Oyunları 2021

Valve’in sahip olduğu Steam, birçok insan için PC oyunlarının ana kaynağıdır  . Ansiklopedik kütüphanesi ve sürekli yeni başlık akışı, onu video oyunu sapmaları arayan eğlenceye aç insanlar için harika bir mağaza haline getiriyor. Steam ayrıca, tek bir kuruş harcamadan keyfini çıkarabileceğiniz, oynaması ücretsiz birçok mükemmel oyuna sahiptir.

Listemiz, aksiyon, çok oyunculu atış, kart savaşı, askeri simülasyon ve hatta parti tarzı dövüş dahil olmak üzere geniş bir tür yelpazesini kapsar. Elbette Valve’nin son derece popüler Dota 2 ve Counter-Strike: Global Offensive gibi birkaç ikonik oyunu da bekleyebilirsiniz. Ancak etrafta dolaşacak çok sayıda oyun var ve gözünüze çarpacak en az bir PC oyunu olduğundan eminiz. Öyleyse neden konfor bölgenizden çıkıp yeni bir şey denemiyorsunuz? Sana hiçbir şeye mal olmayacak.

1. Brawlhalla

Super Smash Bros tarzı aksiyona susamış bir PC oyuncusuysanız  , kavrulmuş gözlerinizi Brawlhalla’ya çevirin. Platform tabanlı  dövüş oyunu  , yüzen aşamalarda en fazla üç rakiple savaşmak ve puan kazanmak için onları platformdan düşürmeye çalışmakla sizi görevlendirir. Yönlü girdiler, dövüşçünüzün saldırılarını değiştirir, ancak Smash gibi, karakter hareket kümelerini öğrenmesi nispeten kolaydır.

Brawlhalla, silah tabanlı saldırılara güçlü bir şekilde odaklanır, bu nedenle silahlar rastgele yukarıdan yağar. Brawlhalla, her hafta oynanabilir karakterleri değiştirir, ancak oyun içi para birimini kullanarak en sevdiğiniz karakterleri satın alabilirsiniz.

2. Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), orijinal Counter-Strike ve Counter-Strike: Source dahil olmak üzere çok oyunculu FPS oyunlarının güçlü mirasıyla desteklenerek 2012’de çıkış yaptı. Yıllar sonra, hızlı tempolu PC oyunu, kısmen yerleşik çekirdek oyunu ve aktif topluluğu nedeniyle, çoğunlukla daha modern oyunlara karşı kendine ait.

Ancak görsel olarak CS:GO yaşını göstermeye başlıyor ve tematik olarak Overwatch gibi popüler oyunlar kadar zengin değil. Yine de birçok oyuncu CS: GO’nun sade deneyiminden ve son derece rekabetçi e- spor  sahnesinden keyif alacak.

3. Dota2

Dota 2 mükemmel bir MOBA’dır ve Steam platformuna özeldir. Oyun, rakip takımın üssünü yok etmek amacıyla beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya getiriyor.

Dota 2’nin oyun sistemleri dik bir öğrenme eğrisine sahiptir, bu nedenle keşfedecek çok sayıda içeriğiniz olacaktır. Tüm Kahramanlar atlamadan elde edilebilir, böylece karakterlerinizi gerçekten yeni görünümlerle süslemek istemiyorsanız, paranızı cüzdanınızda tutabilirsiniz.

4. Planetside 2

Bu MMO nişancı oyunu, sizi fütüristik araçlar, patlayıcı silahlar ve savaş yaralı ortamlar içeren gezegen çapında bir savaşın ortasına bırakıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun stili sunan çeşitli sınıf ve araç türleri de dahil olmak üzere, ofsetten itibaren kullanabileceğiniz birçok saldırı seçeneği vardır.

Cesaretin varsa savaşı tek başına halledebilirsin ama Planetside 2 güçlü bir oyuncu tabanına sahip, bu yüzden ipleri öğrenmek için gazilerle samimi olmaktan kesinlikle zarar gelmez.

5. Warframe

Warframe, son derece basit bir önermeye indirgenebilen, stilize, hareket ağırlıklı,  üçüncü şahıs nişancı oyunudur  : uzayda savaşan robot ninjalar.

Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla ana hikayeyi oynayabilir veya yan görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Warframe bir oyunun zaman alıcısıdır; Atış aksiyonu sağlam ve göreve dayalı yapı yeni oyuncular için oldukça erişilebilirken, silahlar, ekipman ve benzerleri, koleksiyon delisi bir oyuncuysanız kazanmak için önemli miktarda öğütme gerektirecektir. Bununla birlikte, Warframe şık görünümlü bir oyundur, bu yüzden harekete geçmek için can atıyorsanız bir şans verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu