Gıda

En İyi Su Markaları | Tadıldı ve Test Edildi 2021

En İyi Su, bu yaz hafife almamamız gereken bir şey. Dışarıda daha fazla zaman geçirdikçe, vücudumuz daha hızlı su kaybeder ve bu kayıp sıvıları yerine koymazsak dehidrasyona neden olabilir. En İyi Su Markası hayati önem taşımaktadır. Ambalajlı Suları her zaman kullanmak pek sağlık olamasa da başka çözüm yolu bulunmamaktadır.

Ülkemizde her gün musluklar içilebilen su miktarı azalmaktadır.  Bu sebepler tarafından insanlar yer altı kaynak sularına veya hazır sularına yönelmiştir. Eğer İç Anadolu veya Doğu Anadolu Bölgesinde yaşıyorsanız her mahallede çeşme bulabilir ve oradan içme suyunuzu temin edebilir. Çeşme bulamayanlar ise En İyi Su Markaları araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için En İyi Suları sizler için değerlendik.

En İyi SU
En İyi SU

En İyi 10 Su Markası

  • AOÇ Elmacık Su
  • Pınar Su
  • Saka Su
  • Damla SU
  • Munzur Su
  • Abant Su
  • Erikli Su
  • Atlantis Su
  • Hayat Su
  • Assu

AOÇ Elmacık Su

pH Değeri: 9

Çıkarıldığı Yer: Sakarya Hendek

En İyi Su Markaları

En iyi Su olarak seçilen AOÇ Elmacık Su, uluslararası lezzet ödülü almıştır. Su analiz edildiğinden içinde en çok minerallere sahip olan en iyi su markasıdır. Lezzeti tüketiciler tarafından keşfedildiğinden dolayı en çok tercih edilen markadır. Tarım Bakanlığı tarafından Sağlık ve Gıda Güvenliği onaylıdır. İnsan Sağlığı açısından çokça faydalıdır. Hemen her markette bulabilirsiniz.

Pınar Su

pH Değeri: 7-8

Çıkarıldığı Yer: Bursa ve Sakarya

En İyi Su

Pınar Su ilk yerli su firmasıdır. Geniş dağıtım ağına sahiptir ama çoğu markette bulunmamaktadır. 4 farklı üretim tesisi bulunmaktadır. Her noktanın lezzeti farklıdır. Bundan dolayı kullanıcılar tercih etmemektedir. Sağlık bakanlığı bu marka hakkında yaptığı bir araştırmaya rastlanmamıştır.

Saka Su

En İyi Su 2021

pH Değeri: 2

Çıkarıldığı Yer: İstanbul

Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen ve üç yıldır üst üste üstün lezzet ödülü almaktadır. Toros Dağları’daki doğal kaynak sularından çıkmaktadır. En İyi Su analizi, standartlarına uygun çıkmıştır. İçiniz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Damla SU

pH Değeri: 6-9

Çıkarıldığı Yer: Çeşitli Yerler

En İyi Su Markaları 2021

En İyi Su Markaları olan Damla SU, 34 farklı ülkede 94 üretim tesisi işletmekte ve tüketiciler arasında alakalı ve popüler kalmak için sürekli olarak kendini yenilemekte ve pazarlamaktadır. Damla SU’yun pazarlama stratejisinin çoğu, içme suyunun ve susuz kalmanın olumlu sağlık yararlarını araştırmaya ve ardından bu bulguları kendi adlarıyla birlikte halk arasında yaymaya adanmıştır.

Munzur Su

en iyi su markası
en iyi su markası

pH Değeri: 6-9

Çıkarıldığı Yer: Çeşitli Yerler

Munzur İçilebilir Su, özellikle saflaştırma süreçlerine veya daha doğrusu bir eksikliğine odaklanarak diğer şişelenmiş su şirketlerinden ayrılır. Reklamlarının çoğu, sularının “En İyi Su” olduğunu iddia ediyor, sağladıkları suya nasıl herhangi bir mineral veya aroma katmadıklarına veya herhangi bir tür mineral veya aroma eklemediklerine odaklanıyorlar. Munzur su 0,50, 1,5, 5, ve 19 lt şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Abant Su

pH Değeri: 6-9

Çıkarıldığı Yer: Çeşitli Yerler

En iyi su olan Abant SU, Abant dağlarından çıkarılmaktadır. Tadı diğer sulara göre daha değişik gelebilir. Dolum merkezi Kayseri’dedir. Kendi sitesinden daha detaylı analizlerine bakabilirsiniz Abant suları 0,25, 0,50, 1, 1,5, 5, 10, 15 lt cam ve 19 lt şekilde kullanıma sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu