Gıda

En İyi Saç Boyası Markası | Saçlarınız Daha Güzel Gözükecek

Evde saç boyamak biraz sizi endişelendiriyor olabilir. Özellikle de saç tellerinize zarar vermekten endişe ediyorsanız. Ancak bu yazımızda en iyi saç boyası markalarını öğrenek içinizdeki endişeyi giderebilir.

En İyi Saç Boyaları genellikle amonyak içermez ve saçı yumuşatmak için Hindistan cevizi yağı , aloe vera ve vitamin karışımı içerir. Sonuç olarak, gelişmiş renk ve parlaklık ile parlak görünen saçlara kavuşabilirsiniz.

En İyi Saç Boya Markası nın saçınıza renk vermesi için 10 dakika yeterlidir ve size 28 yıkamaya kadar sürecek, grileri ve kökleri kaplayan bir renk bırakır.

En İyi Saç Boyaları 2021

  • Wella Saç Boyaları
  • L’Oreal Paris
  • Schwarzkopf
  • Garnier Renk Doğalları
  • Lilafix Saç Boyası

Wella Saç Boyaları

En İyi Saç Boyası
En İyi Saç Boyası

En İyi Organik Saç Boyası Listemizde 1. Sırada olan Wella Saç Boyaları, evde saçlarınızı renklendirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir ve benzersiz köpük formülü, hassas renk uygulamasını basitleştirir, böylece rengi tam olarak istediğiniz yere uygulanabilmektedir. Eşit doygunluk, %100 canlılık içerir ve size canlı renk seçeneklerine sunar. Uzun süre boyunca sahip olan rengi koruyacaktır. Bu yaklaşık olarak 28 yıkamadır.

L’Oreal Paris

En İyi Saç Boyası Markası
En İyi Saç Boyası Markası

İtalyan Markası olan L’Oréal Paris’in tüm ürünleri Fransa’da üretilmektedir. İki benzersiz özelliği var.

  • Birincisi, diğer ürünlere göre %50 oranında amonyak kullanır, bu da onu hem saç tellerine karşı daha nazik yapar hem de hoş olmayan kokuyu azaltır.
  • İkinci özellik de, boya molekülleri diğerlerinden %50 daha küçüktür. Bu neden önemli? Molekül ne kadar küçükse, saç telinden “kayma” olasılığı o kadar düşük olur ve renginiz o kadar uzun süre dayanır.

L’Oréal Paris, tüp ayrıca diğer renk çizgilerinden daha fazla ürün içerir ve paranızın karşılığını ciddi şekilde almanızı sağlar.  En İyi Doğal Saç Markası olan L’Oréal Paris, saçlarınızı renklendirmekle kalmaz ayrıca saçlarınıza bakım da yapmaktadır. Asla saçlarınıza zarar vermez. L’Oréal Paris, En İyi Çikolata Kahve Saç Boyası, En İyi Kızıl Saç Boyası, En İyi Küllü Kumral Saç Boyası, En İyi Sarı Saç Boyasıdır

Schwarzkopf

Schwarzkopf’ın tamamen amonyak içermeyen bu kalıcı renk formülünün geliştirilmesi altı yıldan fazla sürdü ve bekleyen yedi farklı patenti var. Yani, lipitleri (bkz: güç ve parlaklık için gerekli yağlar) saça geri veren benzersiz bir teknolojisi bulunmaktadır.  Argan yağı ilavesi onu ekstra bakım yapar ve sadece grileri tamamen örtmekle kalmaz, aynı zamanda tabanınızı üç seviyeye kadar kaldırabilir. Bu özellikleri sayesinde En İyi Sarı Saç Boyası listemizde yer almıştır.

Garnier Renk Doğalları

Garnier Color Naturals yarı-kalıcı , hem renk veren hem de bol miktarda parlaklık katan (ultra nazik, asidik, amonyak içermeyen bir formüle güvenerek) sadece 20 dakikada işe yarar. Kesinlikle kendi başına kullanabilirsiniz, ancak aynı zamanda vurgularla bir toner olarak eşleştirmek veya mevcut rengi yenilemeye – hatta düzeltmeye – yardımcı olmak için de mükemmel bir seçimdir. En İyi Çikolata Kahve Saç Boyası listemizde 4. Sırada yer almaktadır.

Profesyonel Bir Saç Rengi Markasında Nelere Dikkat Etmeli?

Renk: Profesyonel bir saç rengi satın almadan önce, seçtiğiniz rengin saçınız için uygun seviyede olup olmadığını kendinize sorun; çok koyu veya çok açık olmadığından emin olmak istersiniz.

Malzemeler: Boyama işlemi sırasında saçın zarar görmemesini sağlamak için keratin ve argan yağı gibi besleyici maddeler arayın. Herhangi bir saç boyası alırken kaçınmak isteyeceğiniz bazı maddeler de vardır

Ürün boyutu: Uzun, kalın saçlarınız varsa, düşündüğünüzden daha fazla boyaya ihtiyacınız olabileceğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu