Teknoloji

En İyi Park Sensörü 2021 | En Ucuz ve Kaliteli

Araba sürücülerinin çoğu araba park etmek zorlayıcı olabilmektedir. En İyi Park Sensörü sayesinde araç park etmek kolaylaşacaktır. Bu sefer sürücüler en iyi park sensörü markası hangisi sorulmaya başlanmıştır. Bizde yazımızda En İyi Park Sensörü 2021 anlattık.

En İyi Park Sensörü, ister arabanızın veya kamyonunuzun kısa mesafeli manevraları sırasında daha fazla iç rahatlığının peşinde olun, ister daha genç veya daha az deneyimli bir sürücüyle aynı aracı paylaşıyor olun, kazayla çarpmaları, çizilmeleri önlemeye yardımcı olan elektronik ürünler söz konusu olduğunda seçenekler neredeyse sınırsızdır.

Fabrikadan her zamankinden daha fazla yeni araç en iyi park sensörü sistemiyle geliyor, ancak birçok model hala gelmiyor ve kullandığınız araç ne kadar eskiyse, herhangi bir En İyi Park Sensörü teknolojisine sahip olma olasılığı o kadar düşük.

Aşağıda, arabanızı, kamyonunuzu veya crossover’ınızı park etme zamanı geldiğinde kolayca koruma ve yardım eklemek için kullanılabilen satış sonrası En İyi Park Sensörü sistemlerine bakacağız. Burada listelenen ürünlerin çoğu, nispeten ucuza hemen hemen her araca kolay uyarlama için tasarlanmıştır. En İyi Park Sensörleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, gezinmek için içindekileri kullanın.

1. BlackView PS-4.1 Park Sensörü

Basit, uygun fiyatlı ve kurulumu kolay ve en i̇yi park sensörü olan BlackView PS-4.1 Park Sensörü, daha karmaşık veya daha pahalı sistemlerin karmaşası olmadan ek park korumasından sonra alışveriş yapanlar için idealdir. Dört radar sensörü, bir sistem bilgisayar modülü ve görsel görüntüleme ünitesi dahildir. Harici tampona monte park sensörleri, birlikte verilen bir delik testeresi aracılığıyla gizli kurulum için çeşitli popüler renklerde mevcuttur.

en iyi park sensörü
en iyi park sensörü

En İyi Park Sensörü, ön panelin altına veya bir koltuğun altına gizlenebilen sistem bilgisayar modülüne bağlanır. Görsel ekran, sürücünün park ederken yakındaki nesnelere olan yakınlığını kolayca izleyebileceği bir konuma monte edilmeden önce aynı modüle bağlanır.

En İyi Park Sensörü Sahiplerin, yorumları genellikle olumludur ve birçoğu kurulum talimatlarının anlaşılmasının kolay ve kapsamlı olduğunu not eder. Bazı sahipler, sensörleri için yanlış renk aldıklarını bildirdiler, bu nedenle sisteminiz geldiğinde ambalajı kontrol edin. Ayrıca, bir kurulum denemeden önce EKYLIN Ters Yedekleme Radar Sisteminin özel uygulamanız için yeterince uzun sensör kablolaması içerip içermediğini belirlemek isteyeceksiniz. Bu sensör setini tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu