Teknoloji

En İyi LPG Markası 2021 | Arabamız Daha Az Yakacak

Benzin fiyatların artışıyla beraber araba kullanıcıları, otogaz sistemlerinin arabalarda kullanımı oldukça artmıştır. Bu artışla beraber kullanıcılar En İyi LPG Markası‘nı arayışa geçmiştir. LPG Sistemleri sizlerin %80 oranında tasarruf yapmanıza olanak sağlar. Sizlerede aracanıza lpg kiti ve sıralama sistemi taktarak çokça tasarruf edebilirsiniz ancak az araba kullanıyorsunuz bazen de karlı olamayabilir. Sizler için en çok tercih edilen, en çok müşteri memnuniyeti sağlayan En İyi LPG Markalarını sizin için bir araştırma yaptık ve kullanıcılara sorduk. İşte En İyi LPG Markaları:

  • Teleflex GFI
  • Prins
  • Brc
  • Atiker
  • Lovato
  • Landirenzo Evo
  • Cangas

1.  Teleflex GFI

En İyi LPG Teleflex GFI
En İyi LPG Teleflex GFI

Telefex GFI, mükemmel kalite, gelişmiş gelenek ve müşteriye saygı anlamına gelir. 30 yılı aşkın bir süredir şirket, otomotiv LPG/CNG sistemleri için son teknoloji çözümler sunmaktadır. Telefex GFI markası olgusu, şirketin bir üretici olarak hem Hollanda’da lider hem de dünyada önemli bir oyuncu olarak sahip olduğu konumu açıklamaktadır.

2. Prins

En İyi LPG Markası
En İyi LPG Markası

Prins, içten yanmalı motorları benzinden LPG/CNG’ye dönüştürmek için eksiksiz bir elektronik cihaz yelpazesi üretir. Ürünler tamamen İtalya’da tasarlanmış ve üretilmiştir ve dönüştürme sistemleri alanında elektronikte mükemmelliği temsil etmektedir. Yenilikçi teknolojik çözümlerimiz, çığır açan ekipmanlara rağmen sürekli bir Araştırma ve Geliştirme faaliyetinden kaynaklanmaktadır. Kalitesi, en yüksek uluslararası otomotiv standartlarına dayalı çeşitli uygunluk ve doğrulama testleri yoluyla sağlıyor.

Prins LPG kiti sizlere çokça tasarruf sağlamakla beraber uzun ömürlüdür. Prins, Alman lpg markasıdır. En İyi LPG Markaları arasında 2. sıradadır.

3. Brc

Brc, otomotiv alternatif yakıt çözümleri alanında lider bir İtalyan şirketidir. 1993 yılında Brc tarafından kurulan şirket, kuruluşundan bu yana otogaz sistemleri pazarında sürekli olarak 2013 yılından itibaren Brc, lpg ve cng otomotiv yakıtı çözümlerinde dünya lideri bir şirkettir.Brc, ürünlerinin yüksek kalite ve teknik standartları ile birlikte en önemli Uluslararası homologasyonları ve kalite sertifikalarını (ISO 9001:2008) almıştır. Brc, uluslararası otomotiv kurallarını tamamen karşılamaktadır.

Brc LPG Sistemleri, yıllardır ciddiyet, güvenilirlik ve özveri ile işbirliği yapan ithalatçı, distribütör ve montajcılardan oluşan bir dağıtım ağı aracılığıyla 5 kıtanın her yerinde mevcut olan bir lpg markasıdır.

4. Atiker

En İyi LPG

Atiker, dinamik müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve rakiplerinden önde olmak için inovasyon ve Ar-Ge faaliyetlerine yüksek öncelik vermektedir. Atiker’nin Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi‘ndeki (Konya Teknokent) Ar-Ge birimi, Selçuk Üniversitesi akademik kadrosu ile yüksek teknoloji ve kaliteli ürünler geliştirmek için işbirliği yapmaktadır. Atiker, inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri sonucunda pazar talepleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli geliştirmiş, mevcut ürünlerin kalite ve performansını iyileştirmiş, üretim maliyetlerini ve üretim atıklarını azaltmıştır. Ar-Ge ekibi tüm ürünleri sürekli olarak iyileştirip güncellemekte ve olası arızaları önleyerek ürün güvenilirliğini artırmaktadır.

Atiker müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Bundan dolayı Atiker müşteriler tarafından en çok tercih edilen Türk Firmadır. Sizde güvenle araca lpg bu şirketten taktırabilirsiniz.

5. Lovato

Lovato, LPG ve CNG alternatif otogaz yakıt sistemleri ve bileşenleri için pazarın yaklaşık %30’una hizmet veren dünya lideri bir şirkettir. Lovato, maliyetleri düşürmek ve yüksek kalite standartlarını korumak için optimal bir sistem sunan lpg dönüşümü sistemi geliştirdi. En İyi LPG Markaları arasında 5. yer almaktadır.

6. Landirenzo Evo

Landirenzo Evo, LPG dönüşüm sistemlerine yönelik mekanik bileşenlerin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. 30 yıldan beri otomotiv endüstrisi için LPG/Metan basınç düşürücüler ve LPG multivalfleri üretmektedir. Landirenzo Evo müşteri memnuniyetini önemsediğinden dolayı En İyi LPG Markaları listemizde yer almıştır.

7. Mimgas

Mimsunar Otogaz Ltd. 2000 yılında otogaz dönüşüm ekipmanları ticaret şirketi olarak kurulmuştur. Uzun yıllar ticaret firması olarak çalıştıktan sonra kaliteli yerli üretimin eksikliğini düşünerek kendi markasıyla kendi lpg sistemleri üretmeye karar verdi. Şirket, kuruluşundan kısa bir süre sonra LPG pazarındaki bazı popüler yerli ve yabancı markaların yetkili distribütörü olmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu