Ev Eşyaları

En İyi Kedi Kumu Markaları 2021 | Kediniz İçin

En İyi Kedi Kumu sayesinde kedilerinizi temizlemekle uğraşmayacaksınız. Kedilerin tuvaletinin En İyi Kedi Kumu ile giderecektir. Bu kedi kumunu seçerken çok dikkat etmelisiniz. Bu kedi kumları bazen kedilerinizi zehirleyebilir ve zarar verebilir. Kötü bir kedi kumu kedinizin sağlığı etkileyebilir.

Bir kediye sahip olmanın en iyi yanlarından biri, getirdikleri sonsuz koşulsuz sevginin yanı sıra, işlerini yapmak için onları dışarı çıkarmak zorunda kalmamaktır. Bununla birlikte, en iyi kedi kumları (hatta kendi kendini temizleyen kumlar) koku, temizlik ve iyi, titiz ve yavru kediler (biz de sizi seviyoruz) arasında değişen kendi problemleriyle birlikte gelir.

En İyi Kedi Kumu Hangisidir?

Proline Kedi Kumu

en iyi kedi kumu
en iyi kedi kumu

En çok tercih edilen ve en iyi kedi kumu, kokusuz, hızlı topaklanan yapan ve mısır kalın taneli lerinden yapılan ve hayvan refahı ve evlat edinme organizasyonu Bideawee’de yerleşik kedi uzmanı olan Bosley ve Kerrie McKeon’un favorisidir. McKeon, diğer altlıklar kadar toz üretmemesini ve uzun ömürlü olmasını sever. “Topaklanıyor, doğal ve astım ve alerjim var ve benim için hiçbir şeyi tetiklemiyor” diyor. “Sabah ve gece toplarsanız, bir kutu sizi epey bir süre idare eder.” Bosley, barınağının denediği tüm en iyi kedi kumları arasında, Dünyanın En İyisinin “kokuları en iyi şekilde azalttığını” söyleyerek aynı fikirde.

Reflex Plus Kedi Kumu

en iyi topaklaşan kedi kumu
en iyi topaklaşan kedi kumu

Kedi Kumlarını kullanmayan veya bir yetişkin olarak kullanmayı öğrenen bir kedi için bu en iyi kedi kumu, kedi nanesine çok benzeyen, kedileri cezbeden özel bir bitki karışımı içerir. McKeon, “Gerçekten gördüm. eylemde ve işe yarıyor. ”Barınağı, daha önce hiç en iyi kedi kumu kullanmamış büyük bir kedi grubunu kurtardığında, Cat Attract’i tüm kutularına koyduklarını ve “hiç kimse bir kedi kumunu kullanmak için ilaca ihtiyaç duymadı, sonunda nasıl kullanılacağını öğrendiler” diyor. ” Krause, bu kumun davranış sorunları olan kediler için çok yardımcı olabileceğini kabul ediyor, ancak kedinizin hastalık nedeniyle kutudan kaçınmadığından emin olmak için satın almadan önce veterinerinize danışmanızı tavsiye ediyor.

Pisi Pisi Kedi Kumu

en iyi kedi kumu markası
en iyi kedi kumu markası

Çevre dostu bir en iyi kedi kumu arıyorsanız , Anjellicle Cats’in evlat edinme semineri lideri Heike Klassman, bu doğal koku kontrol eden hinoki (selvi) ağacı ve yeşil çay karışımı gibi biyolojik olarak parçalanabilen bir çeşidi tercih etmenizi söylüyor. Yıkanabilir olmasını ve kil topaklaşan altlıklarda yaygın olarak kullanılan ve “kumu yalanması veya yutulması durumunda tehlikeli olabilecek” bir katkı maddesi olan sodyum bentonit içermemesini seviyor.

Sanicat Kedi Kumu

en iyi kedi kumu hangisidir
en iyi kedi kumu hangisidir

Bu kil bazlı altlık benzersiz bir şekilde formüle edilmiştir, iz bırakmayan granülleri orta taneli bir taneyle birleştirir, böylece altlık ait olduğu kutuda kalır. Ayrıca, kolay temizlik için nemin kutunun dibine ulaşmasını önleyen mükemmel bir topaklanma özelliğine sahiptir. Gözden geçirenler, düşük toz faktörünü ve mükemmel koku kontrolünü sever, bu da onu birden fazla kedi hanesi için harika bir en iyi ince taneli kedi kumu haline getirir. Ve kediler de onu seviyor gibi görünüyor!

Magicsand Kedi Kumu

En iyi genel seçimimizin ikincisi olan Dünyanın En İyi Kedi Kumu gerçekten de en iyilerinden biridir. Bazılarından biraz daha pahalı olmasına rağmen, profesyonellerimiz kokusuz olmasını ve kil yerine mısır koçanı parçacıkları ile yapılmasını seviyor. Bu kil alternatifi seçeneği, temizliği bir esinti yapmak için kolayca topaklanır ve üretici, Laboratuar testlerimizde onaylanan, yıkanabilir ve septik güvenli olduğunu iddia eder.

Ever Clean Kedi Kumu

Kokuları gidermeye yardımcı olmak için buğday ve bitki özlerinden yapılmış olan en iyi kedi kumu, toza, parfümlere ve boyalara duyarlı kediler için tasarlanmış, kolay kepçe için daha hızlı ve daha sıkı topaklanma iddiasındadır. Yenilenebilir bitki kaynaklarından yapılan üretici, testlerde doğru olduğunu bulduğumuz, temizlenmek üzere tasarlandığını belirtiyor.

Diğer tüm kedi kumlarını trendyoldan inceleyebilirsiniz.

FAQ

En İyi Kedi Kumu yazımızda bunlardan bahsettik.

En İyi Kedi Kumu ortalama 140 TL'dir.

‘ );

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu