Teknoloji

En İyi Kamera Uygulamaları Telefon 2021

Telefonunuzda yüklü olarak gelen kamera uygulaması muhtemelen oldukça iyidir, ancak bu geliştirilemeyeceği anlamına gelmez. Android, daha da iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli 3. taraf kamera uygulamalarına sahiptir. Deneyimli fotoğrafçılar için araçlar içeren uygulamalardan yeni başlayanlar için eğlenceli efektlere sahip uygulamalar. İşte en iyi Android kamera uygulamalarından bazılarının listesi.

1. Google Camera

Muhtemelen Pixel telefonların en iyi özelliği yıldız kameralarıdır. Ancak harika sonuçları üreten donanım değil. Google’ın kamera yazılımının kolunda bazı süslü numaralar var. Kullanıcılar, aynı uygulama ile diğer cihazlarda kamera kalitesini iyileştirebildiler. Çeşitli cihazlar için Google Kamera bağlantı noktalarının listesini içeren kullanışlı bir kılavuzumuz var. Cihazınızın dahil olup olmadığını görmek için kontrol edin!

2. Camera FV-5

Camera FV-5’in birçok manuel kontrolü vardır. Buna odak, pozlama, beyaz dengesi ve hatta enstantane hızı dahildir. Her şeyi çevirdikten sonra RAW, kayıpsız PNG ve RGB histogramda fotoğraf çekebilirsiniz. Bu, daha güçlü düzenleme yazılımıyla çekildikten sonra fotoğraflarla uğraşmayı kolaylaştırır.

3. DSLR Camera Pro

Kamera uygulamanızın adına “DSLR” koymak, beraberinde bazı yüksek beklentileri de beraberinde getiriyor. Bu uygulama çoğunlukla beyaz dengesi, ISO, pozlama ve RGB histogram desteği için manuel kontrollerle onu yedekler. Gerçek kameralardaki fiziksel iki aşamalı deklanşör düğmesini kaçırırsanız, bu uygulama bunu iki aşamalı deklanşör dokunuşuyla taklit eder.

4. Adobe Lightroom

Adobe Lightroom’u düşündüğünüzde, muhtemelen çeşitli filtreler ve profesyonel düzeyde ince ayarlarla hizmetinizde olan sayısız fotoğraf düzenleme aracını düşünürsünüz. Bununla birlikte, Lightroom uygulamasında yerleşik bir kamera da vardır, böylece başka bir kamera uygulamasıyla çektikten sonra içe aktarmanıza gerek kalmadan bir fotoğraf çekip hemen düzenleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu