Teknoloji

En İyi Kaliteli Kablosuz Oyun Kulaklıkları 2021

En iyi kablosuz oyun kulaklıkları,  ​​​​ucuzdan pahalıya ve çok yönlüden uzmana kadar çalıştırır. İster tek oyunculu bir maceraya kendinizi kaptırın, ister çok oyunculu sahneye hakim olun, hepsinin ortak noktası kesinlikle mükemmel olmalarıdır.

PC, PS5 , Xbox Series X ve Nintendo Switch için en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından bazılarını inceledik ve burada en iyi performans gösterenleri sıraladı. Bütçeniz veya tercih ettiğiniz platformlar ne olursa olsun, favori oyunlarınızdaki her satırı, ses efektini ve notayı mükemmel netlikte duymak için burada bir şey bulmalısınız. Özellikle kablosuz işleviyle ilgilenmiyorsanız, genel olarak en iyi oyun kulaklıkları listemize de göz atabileceğinizi unutmayın .

En İyi Kablosuz Oyun Kulaklığı

En iyi oyun kulaklıklarından birini istiyorsanız, SteelSeries Arctis 7P/7X şu anda her yönüyle en kolay öneridir. Benzer şekilde mükemmel olan SteelSeries Arctis 7’nin bu güncellemesi, PC’den konsollara ve mobil cihazlara kadar piyasadaki hemen hemen her sistemle, tümü kullanışlı bir USB-C dongle aracılığıyla uyumludur. Ses kalitesi hem oyun hem de müzik için iyidir.

En iyi kablosuz oyun kulaklığı, sahip olduğunuz sistemlere çok bağlıdır. Logitech G Pro X, PC için optimize edilmişken Razer Kaira Pro veya Xbox Kablosuz Kulaklık, en iyi Xbox konsollarıyla çalışır. Logitech G733 inanılmaz derecede şık, SteelSeries Arctis 1 Wireless ise daha uygun fiyatlı bir seçenek. Bu En İyi Kablosuz Oyun Kulaklıkların her biri kendi yolunda mükemmel olsa da, “mükemmel” bir çevre birimi diye bir şey olmadığı konusunda uyarılmalıdır. Yapabileceğiniz en iyi şey, her modelin çeşitli artılarını ve eksilerini tartmak ve kişisel olarak sizin ve kurulumunuz için hangi özelliklerin en değerli olduğuna karar vermektir.

1. SteelSeries Arctis 7

En iyi kablosuz oyun kulaklıkları biri olan SteelSeries Arctis 7P/7X, bugün piyasadaki en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından sadece biri değil; tartışmasız en iyi oyun çevre birimlerinden biridir. Bu çok yönlü kulaklık, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch için hem yerleşik hem de el tipi modlarda kusursuz kablosuz ses sağlamak için çok yönlü bir USB-C dongle kullanır! – ve Android mobil cihazlar. Bluetooth olmadığı için sıkıcı bir eşleştirme süreci de olmaz. Sadece bir dongle (muhtemelen birlikte verilen bir USB-A adaptörüyle) takarsınız ve kablosuz ses elde edersiniz.

2. SteelSeries Arctis 1

Sahip olduğunuz her sistemle çalışan bir kablosuz oyun kulaklığı istiyorsanız, ancak 1000 tl’den  fazla harcamak istemiyorsanız, aradığınız şey SteelSeries Arctis 1 Wireless. Arctis 1 Wireless, SteelSeries’in meraklı modellerinin ince ses kalitesi ve rahat elastik kafa bandından yoksun, sade bir çevre birimidir. Yine de Arctis 1 Wireless, şirketin mükemmel USB-C dongle’ına öncülük eden ve onu PS5’ten Android tabletlere kadar hemen hemen her modern oyun sistemiyle uyumlu hale getiren kulaklıktır. (Ancak iOS ile çalışmaz ve Microsoft’un en yeni konsollarına sahipseniz Xbox için SteelSeries Arctis 1 Wireless modeline ihtiyacınız olacaktır.

3. Astro A20 Oyun Kulaklığı 2. Nesil

Astro, 10 yılı aşkın bir süredir mükemmel ses çevre birimleri üretiyor ve Astro A20 Gaming Headset Gen 2, şirketin şapkasındaki bir başka tüy. En iyi kablosuz oyun kulaklıklarından biri olan Astro A20’nin en yeni modeli, satın aldığınız modele bağlı olarak PS5 veya Xbox Series X ile kolay bağlantı sunar. Bununla birlikte, A20’nin manşonunu isteğe bağlı bir adaptör şeklinde başka bir hilesi var. Basit bir donanım kilidi takarak, A20’yi hem Sony hem de Microsoft konsollarıyla uyumlu hale getirebilirsiniz; bu, konsol merkezli oyun ekipmanları arasında nadir görülen bir başarıdır.

4. Razer Kaira Pro

En İyi Kablosuz Oyun Kulaklıkları arasında gerçek bir nadirlik sunar: Bluetooth bağlantısı. Bu, Kaira Pro’yu PC’nize veya mobil cihazınıza bağlayabildiğiniz kadar kolay bir şekilde Xbox konsolunuza bağlayabileceğiniz anlamına gelir. (Ve USB-C kablosuz çözümlerinden farklı olarak Kaira Pro, iOS ile de çalışır. En iyi kablosuz oyun kulaklıkları arasında 4. sırada yer almaktadır.

5. HyperX Cloud Flight S

Ses donanımınızı geleceğe hazırlamak istiyorsanız, HyperX Cloud Flight S’yi düşünün. HyperX’in bir avuç iyi kablosuz oyun kulaklığı olsa da, Cloud Flight S tartışmasız en iddialı olanıdır. Bunun nedeni, şarj özelliğine sahip olmasıdır: Diğer oyun çevre birimlerinde, özellikle de giydiğiniz cihazlarda görmediğimiz bir şey. 30 saatlik pili bitirdikten sonra, sol kulaklığı bir Qi şarj pedine yerleştirmeniz yeterlidir; kulaklık, bunun için bir kablo aramaya gerek kalmadan tekrar şarj olur. Bu, özellikle bir oyun kulaklığı olarak günde birçok kez alıp bıraktığınız bir cihazda kullanışlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu