Kişisel Bakım

En İyi Güneş Kremi Tavsiyeleri ve Önerileri 2021 | En Etkili Güneş Kremleri

Yaz aylarının gelmesi ile güneş kremine talep artmıştır. Kullanıcılar kendilerini güneşten koruyacak ve ciltlerine en az zarar verecek en iyi güneş kremi arayışına girmiştir.Bizde sizlere güneş kremi tavsiyeleri ile geldik. Bu En iyi güneş kremleri cildinizi yüksek koruma özelliği ile güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor ve bunları yaparken asla cildinize zarar vermez böylelikle erken yaşlanmayı önlemektedir.

Güneş Kremleri, hava kirliliği birleştiğinde bazen yan etkileri olabilir. Güneşe karşı rahatça ü üneş kremleri sayesinde güneşlenebilirsiniz. Cilt Bakım Uzmanları, güneş kremi seçerken cilt tipinize göre de seçmeniz gerektiğini belirtiyor.

"<yoastmark

Test edenler ayrıca cildinde yapışkan veya yağlı bir his bırakmamasını ve beyaz kalıntı bırakmadan iyi emilmesini de beğendiler. Kumsal kokusu, özellikle koku konusunda eleştirel olma eğiliminde olan kullanıcılarla bile, kalabalığı memnun etti. Bu özellikleri sayesinde en iyi güneş kremi listemizde yer aldı.

2 – Lancaster Sun Beauty

Lancaster Sun Beauty’in en son güneş koruyucu testinin kazananı olan bu seçim, test cihazlarını nemlendirme ve sivilce veya tahrişe neden olmaması açısından etkiledi. Ayrıca kullanımı en kolay olanıdır, makyajı engellemedi ve beyaz bir kadro bırakmadığı için en yüksek ikinci puanı alarark en iyi güneş kremi listemizde 2. sırada yer almaya hak kazandı

güneş kremi önerileri
güneş kremi önerileri

Test edenler kokusuna katılmadı: bazıları ona hayran kaldı, bazıları ise ondan vazgeçti. Doku açısından, çoğu kişi inceliğin cilde batmayı kolaylaştırdığını sevdi. Test edenler kendilerini güneş yanığından koruduğuna dair kefil oldular ve bu kategoride en yüksek puanı aldılar.

Hafif, daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak, bu güneş koruyucu cilde naziktir ve sadece yeterli miktarda nemlendirme sağlar (yine de cildiniz kuru taraftaysa ekstra bir nemlendirici katmanına ihtiyacınız olabilir). Bu güneş kremi aynı zamanda daha koyu ten rengine sahip ve çok az beyaz leke gördüğünü veya hiç görmediğini bildiren kullanıcılar arasında da iyi bir derece aldı. Ayrıca hoş, hafif bir kokusu vardır. Dokunun biraz yapışkan ve akıcı olabileceğini unutmayın.

en iyi güneş kremleri
en iyi güneş kremleri
Tüketici test uzmanlarımız, bu çinko oksit formülünün pürüzsüz olduğunu ve pudramsı, ipeksi bir son bıraktığını söylüyor  . Bir kullanıcı, bunu cildinde “erime” olarak nitelendirdi. Evet, bu bir savurganlık (test ettiğimiz diğerlerinin ortalama fiyatının üç katından fazla), ancak lüks bir mineral seçeneği istiyorsanız, bundan daha iyisi olamaz. Ayrıca cilde nazik olduğunu, test yapanların göz çevresine uygulandığında bile tahrişe veya batmaya neden olmadığını gördük.

En iyi güneş kremi listemizde, La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF 50 Güneş Kremi 5. sırada yer almaktadır.  Daha koyu ten tonlarına sahip birkaç kullanıcı,   yakın zamanda yapılan bir testte ciltte beyaz bir döküntü bırakmadığı için bu güneş koruyucuya yüksek puanlar verdi. Ayrıca, bazı kullanıcılar kullanımdan sonra hafif bir parlaklık gördüğünü bildirse de, yağlı veya yapışkan hissetmediği için yüksek puanlar aldı. Markanın kokusuz olduğunu iddia etmesine rağmen, bir test cihazının kokudan yırtıldığını bildirdiğini unutmayın.

yüz için güneş kremi tavsiyesi
yüz için güneş kremi tavsiyesi

Bu en iyi güneş kremi, kokusu için kullanıcılar arasında en iyi puanı aldı ve bir kullanıcı, onu her kullandığında iyi bir havaya soktuğunu bildirdi. Kullanıcılar, gözleri de tahriş etmediğini kabul etti.

güneş kremi önerisi
güneş kremi önerisi

Ayrıca ciltte beyaz bir döküntü görmek veya giysilere bulaşmak konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, güneş kremi çok uygun fiyatlı, test edilen tüm ürünlerin ortalama fiyatından neredeyse üç kat daha ucuz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu