Ev Eşyaları

En İyi Dikiş Makinesi Markaları 2021 | Yeni başlayanlar için

En İyi Dikiş Makinesi sayesinde mükemmel elbiseler dikebilirsiniz. Yeni başlayanlar için en iyi dikiş makinesi tavsiye modelleri fiyat olarak daha uygundur. En iyi dikiş makinesi markası Singer seçilmiştir. Sizlere de yazımızda en iyi 7 dikiş makinesi bahsettik. İyi Okumalar.

En İyi Dikiş Makinesi Hangisi?

Singer Tradition 2273 En İyi Dikiş Makinesi

en iyi dikiş makinesi
en iyi dikiş makinesi

Tüm uzmanlarımız, güvenilir bir En İyi Dikiş Makinesine sahip olmak için küçük bir servet harcamanıza gerek olmadığı konusunda hemfikirdi. Listedeki diğerlerine göre çok daha ucuz ve yönetilebilir bir boyuta sahip olmasına rağmen, bu dikiş makinesi, özellikle el işçiliği, elbise kıvırma veya yüz maskesi hazırlama gibi daha temel projeler söz konusu olduğunda performans gösterir. En İyi Dikiş Makinesi, en popüler 23 dikişin yanı sıra düğmeler, fermuarlar ve daha fazlası için dört baskı ayağı ile programlanmış olarak gelir.

Singer Brilliance 6160 Dikiş Makinesi

en iyi dikiş makinesi markası

Gelişmiş dikişçiler, biraz daha fazla esneklik ve dekoratif dikişler ve 250’den fazla desen, daha büyük projeler için geniş bir boğaz alanı ve birden fazla katman dikmek için yürüme ayağı gibi gelişmiş özellikler sunan Juki’nin bu en iyi dikiş makinesi gibi bir makineden memnun kalacaklardır. kot veya deri gibi yoğun kumaş. Tüm bu ekstraların bedelini ödeyecek olsanız da buna değer: Bu güvenilir, istikrarlı ve sessiz makine yıllarca yanınızda kalacaktır.

Singer 14 SH 654 Overlok ve Reçme Makinesi

En önemlisi, quilters projelerini boğmak için yeterli alana ihtiyaç duyar. Bunun gibi, herhangi bir rulo kumaşı yerleştirmek için iğnenin sağındaki alanda geniş bir boğaz boşluğu ve çalışırken kumaşın geri kalanını desteklemek için bir uzatma masası olan bir en iyi dikiş makinesi seçin. Bu model ayrıca kör kenar, dekoratif ve kapitone dikişler dahil 37 dahili dikişin yanı sıra işi kolaylaştıran yürüme ve kapitone ayak aksesuarları dahil sekiz ayakla birlikte gelir. Her ikisiyle de yetinecek karmaşık bilgisayar sistemleri yoktur, bu nedenle en önemli olana, güzel bir battaniye yapmaya odaklanabilirsiniz.

Brother JV1400 Mekanik Dikiş Makinesi

Dikiş konusunda yeniyseniz, kullanımı ve anlaşılması kolay bir en iyi dikiş makinesi arayın. Brother’ın bu nispeten basit sürümünü girin: Otomatik iğneye iplik geçirici ve açılan üst masuraya sahip olduğundan, başlamak için daha kolay bir zamanınız olacak – yeni bir hobiye bağlı kalmanın anahtarı. Bununla birlikte, dikiş makinesi, otomatik boyutlu bir ilik de dahil olmak üzere 37 benzersiz yerleşik dikişe sahip kaliteli bir makine olduğundan, büyütülecek çok yer var. Daha da önemlisi, satın alma işleminiz size en iyi dikiş makinesinizin ömrü boyunca çevrimiçi, canlı sohbet veya telefon aracılığıyla ücretsiz teknik destek sağlar.

Janome Joy Of Sewing 311 Dikiş ve Nakış Makinesi

Dikiş sanatında zaten ustalaştıysanız, bu bilgisayarlı en iyi dikiş makinesi düşünün. Çok çeşitli aksesuarlarla birlikte gelir, böylece mevcut becerileri keşfederek ve genişleterek eğlenebilirsiniz. Kullanımı kolay kontrol paneli, yedi ilik ve yerleşik bir alfabe dahil olmak üzere 120 dikişe erişmenizi sağlar. Aksesuarlar da görünüşte sonsuz – sekiz dikiş ayağı, bir uzatma masası, çeşitli iğne seti, küçük ve büyük makara tutucular, ekstra bir makara pimi, bobinler, bir tornavida, bir tiftik fırçası, bir dikiş sökücü, bir dikiş alacaksınız. çizelge, sert bir kapak ve makineyi tanımanıza yardımcı olacak bir eğitim DVD’si.

Janome 3022 Dikiş ve Nakış Makinesi

Kendi gardırobunuzu dikiyorsanız, özellikle deri ve kot gibi daha yoğun ve daha zorlu kumaşları dikmeyi planlıyorsanız, ağır hizmet tipi bir en i̇yi dikiş makinesi harika bir seçenektir. Bu çivi gibi sağlam makine, ağır hizmet tipi metal bir iç çerçeveye, paslanmaz çelik bir karyolaya, ayrıca 16 numara iğnelere, ekstra yüksek bir dikiş hızına ve çeşitli ağır dikişlerde güvenilir ve istikrarlı bir şekilde dikiş yapabilen güçlü bir motora sahiptir. ağırlık kumaşlar. Ayrıca, pamuk gibi daha hafif kumaşların dikilmesini de aynı derecede kolaylaştıran, yapışmaz ayarlanabilir bir ayak ile birlikte gelir.

Pfaff Quilt Ambition 630 Elektronik Dikiş Makinesi

En İyi Dikiş Makinesi, hobi için harika bir seçimdir, çünkü iki özel makineye ayrılmadan parmağınızı her iki el işine de sokabilirsiniz. Yalnızca bir nakış makinesi olmasa da, bu model, LCD ekranda önizlemesi ve düzenlemesi kolay 80’den fazla yerleşik tasarımla çok yönlülük sunar. Daha fazla esneklik için Brother’ın çevrimiçi kitaplığından binlerce tasarıma erişebilir veya USB bağlantı noktası aracılığıyla kendi tasarımlarınızı yükleyebilirsiniz. Sonuç olarak, baştan sona kendi işlemeli kıyafetlerinizi yapmak için değerli bir seçenek.

FAQ

En İyi Dikiş Makinesi yazımızda bunlardan bahsettik.

En İyi Dikiş Makinesi ortalama 1000 TL'dir.

‘ );

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu