Kişisel Bakım

En İyi Bebek Bezi 2021 | Bebeğiniz Daha Rahat Uyuyacak

Her anne bebekleri için En İyi Bebek Bezi kullanmak ister. Peki En İyi Bebek Bezi Hangisi? Piyasada çokça bebek markası ve modeli bulunmaktadır. Bu bebek bezlerinin bazıları fiyatları her ailenin alabileceği seviyededir ucuzdur, bazılar ise çokça pahalıdır.

En İyi Bebek Bez tercih ederken kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaliteli bebek bezi sayesinde bebeğiniz daha rahat bir uyku uyuyabilecektir ve bebeğinin cildini rahat tutacaktır. Bebek bezi markalarını hepsi aradığınız bebek bezi olmayabilir. Külot bez sayesinde daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

En İyi Bebek Bezi Markaları

Prima Bebek Bezi

en iyi bebek bezi
en iyi bebek bezi

Pumpers, süper yumuşak hissi ve esnek uyumu nedeniyle Babylist kullanıcıları arasında açık ara en popüler seçimdir (okuyun: daha az kaka patlaması). Kundakçı serisi en yumuşak olanıdır ve bir ıslaklık göstergesinin yanı sıra göbek kordonu için yer açan yeni doğmuş bir tasarım içerir. Uygun fiyatlılar ve tüm farklı şekil ve boyutlardaki bebekler için iyi çalışıyor gibi görünüyorlar.

Sleepy Bebek Bezi

en iyi bebek bezi sıralaması
en iyi bebek bezi sıralaması

Bir sürü bebek bezinden geçmek üzeresiniz , ancak bebeğiniz ve sizin için en iyi hangi markanın işe yarayacağını nasıl bileceksiniz? (İpucu: Birkaç farklı markayı denemeden denemeyeceksiniz.) Fazla satın almadan önce Babylist’in özel en iyi bebek bezi Kutusuna bir göz atın. Çevre dostu The Honest Company, Dyper ve Coterie markalarından bir numara bebek bezleri ve mendilleri içerir—toplamda 101 çocuk bezi ve 208 mendil—böylece stoklarınızı doldurmadan önce her birini bir test çalıştırması için alabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi

en iyi bebek bezi hangisi
en iyi bebek bezi hangisi

Uygun fiyatlı, emici tek kullanımlık en iyi bebek bezleri – Target’ı sevmek için bir neden daha. Ebeveynler, bu mağaza markası hipoalerjenik bebek bezinin emiciliği, sızıntı koruması ve rahat oturması hakkında övünüyor. Ve elbette düşük fiyat noktası da zarar vermez.

Huggies Bebek Bezi

en iyi bebek bezi yenidoğan
en iyi bebek bezi yenidoğan

Bebeğinizin cildi hassas olsun veya bitki bazlı tek kullanımlık bir en iyi bebek bezi seçeneği arıyorsanız, Huggies Özel Doğum Bezleri ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu bebek bezleri dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir ve klor, doğal kauçuk lateks, koku, parabenler ve AB alerjenleri içermez. Bebeğin yeni cildi için sadece nazik bir seçim değil, aynı zamanda emicidirler. Ve sevimli tasarımlar zarar vermez.

Canbebe Bebek Bezi

en iyi bebek bezi markası
en iyi bebek bezi markası

Canbebe, çevre bilincine sahip, hipoalerjenik en iyi bebek bezlerini diğer benzer markalara göre çok daha uygun fiyata kapınıza kadar getiriyor. Canbebe bebek bezleri süper yumuşak ve emicidir. Bitkiden türetilmiş bir çekirdek astarı, sürdürülebilir şekilde hasat edilmiş tüy yavruları ile yapılırlar ve klor olmadan işlenirler. Ve ne kadar sevimli olduklarından bahsetmiş miydik? Mevsimsel spesiyaller de dahil olmak üzere tonlarca eğlenceli tasarımla gelirler.

Tüm bebek bezlerini trendyolda inceleyebilirsiniz.

FAQ

En İyi Bebek Bezi yazımızda bunlardan bahsettik.

En İyi Bebek Bezi ortalama 100 TL'dir.

‘ );

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu