Ev Eşyaları

En İyi Bebek Arabası Modelleri Tavsiyesi 2021

En iyi bebek arabası bebeğinizin yollarda son derece konforlu bir şekilde seyahat etmesine olanak sağlamaktadır. Bebek arabalarının bir çok modeli bulunmaktadır. Bazıları çok ağır iken bazıları baston model dedidiğimiz bebek arabaları çok hafiftir. Yazımızı okuyarak size en uygun bebek arabasını seçebilirsiniz.

En İyi Bebek Arabası Modelleri

1. Yoyko 360° Bebek Arabası 

en iyi bebek arabası
en iyi bebek arabası

En İyi Bebek Arabası, ebeveynlerin sevdiği birçok özelliğe sahiptir. Arazi lastikleri, ister şehir sokaklarında ister çimenli bir parkta geziniyor olun, itmeyi kolaylaştırır. Farklı yükseklikteki bakıcılara uygun ayarlanabilir tutamağa ve bebeği güvenli bir şekilde kolayca park etmek için elle çalıştırılan bir frene sahiptir. Tek elle de katlanabilir ve katlanmış konumda otomatik olarak kilitlenir. Ayrıca birçok araba koltuğu markasıyla uyumludur ve bir araba koltuğu adaptörüyle birlikte gelir, bu nedenle oto koltuğu olarak kullanılabilir. Tekerleklerinin tekerleklerinin 360 derece dönmesi bu bebek arabasını almanızı gerektiren bir özelliktir.

Boyutlar: 44.88 x 21.21 x 43.5 inç

2. Casual Cadillac Air Bebek Arabası

en iyi baston bebek arabası
en iyi baston bebek arabası

Graco Modes Click Connect Bebek Arabası, ters çevrilebilir bir koltuğa, tek elle katlama mekanizmasına, kilitlenebilir ön döner tekerleklere ve ebeveynlerin eşyaları için bir saklama tepsisine sahiptir. Ekstra desteğe ihtiyaç duyan yeni doğanlar için koltuk, neredeyse düz olan da dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlara yatırılabilir – ayrıca yolda dinlenmek isteyen daha büyük bebekler için güzel bir özellik. Daha fazla konfor için, gözetleme penceresiyle tamamlanmış büyük bir güneşlik bile var.

Boyutlar: 22 x 27.5 x 41 inç

3. Canyon V2 Bebek Arabası

en iyi bebek arabası tavsiye
en iyi bebek arabası tavsiye

En İyi Bebek Arabalarından olan bu bebek arabasında geçiş yapmak kolaydır: Bir düğmeye tıklamanız yeterlidir ve Doona bebek arabasından araba koltuğuna geçer. Tekerlekler, araba sürmek için katlanır, daha sonra gezinmek için tekrar katlanır. Uçaklarda, trenlerde ve otomobillerde kullanın – bu inanılmaz havalı sistem, rüzgar sizi nereye götürürse götürsün çalışır.

Özel bebek arabaları kadar iyi performans göstermesini beklemeyin. Tekerlekler darbelere o kadar kolay dayanmaz. Ve gerçek bir bebek arabası olmadığı için bebeğin uzun süre oturması için en iyi yer değildir. Yine de birçok ebeveyn, arabadan kaldırıma geçmenin rahatlığını buna değer buluyor.

Boyutlar: 39 x 17,3 x 32,2 inç

4. Wellgro Compact Bebek Arabası

en iyi travel sistem bebek arabası
en iyi travel sistem bebek arabası

Uygun fiyatlı 13 kiloluk en i̇yi bebek arabası sayesinde bebeğiniz, yol sizi nereye götürürse götürsün bebeğin rahatça uyuyabilmesini sağlayan dört farklı yatma pozisyonu, daha fazla güvenlik için beş noktalı emniyet kemeri sayesinde hareket halindeki aileler için mükemmel bir seçenektir. , darbeye dayanıklı ön tekerlekler ve kilitlenebilir arka tekerlekler ve taşımanız gereken her şey için büyük bir saklama sepeti.

Kaldırımlarda esnekliği rağmen oldukça sağlam aynı zamanda. Günün sonunda, bu bebek arabası, 50 kiloya kadar olan bebekleri taşımak için harika bir yoldur – bu, yürümeye başlayan çocukluğa iyi gelir. Bu nedenle, birçok ebeveyn bunun seyahat için en iyi seçeneklerden biri olduğunu söylüyor.

Boyutlar: 18 x 17 x 43 inç

5. Kraft Twist XLX Bebek Arabası

en iyi bebek arabası markası 2021
en iyi bebek arabası markası 2021

Kraft Twist XLX En İyi Bebek Arabası kullanmanın kolaylığını bir kez deneyimledikten sonra , bir daha asla başka bir bebek arabasını kullanmak istemeyebilirsiniz. Sevilen koşu arabası delicesine dayanıklıdır ve bir patikadan aşağı koşarken veya mahallede bir gezintiye çıkarken süper yumuşak bir sürüş için eşsiz bir süspansiyona sahiptir (dağ bisikleti tarzı bir süspansiyon sistemine sahiptir!). Model ayrıca büyük boy lastiklere ve manevra kabiliyetini kolaylaştıran bir alüminyum çerçeveye sahiptir. Bebek arabasında olması gereken önemli özelliklerden çoğunu en iyi bebek arabası taşımaktadır.

Günlük işiniz bittiğinde, düz, iki aşamalı katlama hızlı bir şekilde daha küçük bir ayak izi sağlar (ancak diğer bebek arabaları kadar düz gitmese de, daha kompakt hale getirmek için tekerlekleri çıkartabilirsiniz) uzun süreli saklıyorsanız).

Boyutlar: 46 x 25 x 45 inç

6. Chicco Trio Sprint Bebek Arabası

Chicco Trio Sprint Bebek Arabası, seyahat düşünülerek yapılan ilk lüks bebek arabalarından biriydi. Travel sistem bebek arabalarından ilk üretilenlerindendir. Travel sistem bebek arabası sizlere seyehatlerde çok büyük kolaylık sağlar. Son derece kompakt tasarımını tek elle katlayıp açabilirsiniz ve hatta uçakta baş üstü bagajına bile sığar. Şemsiyeli bebek arabası, 16 kilo ile 40 kilo arasındaki bebekler için kullanılmalıdır, ancak bu bebek arabasını düz yatan ve size bakan bebeklerle kullanmak için markanın ayrı satılan yenidoğan beşik aparatını satın alabilirsiniz.

İki konumlu açılır tente, bebeğinizi dış etkenlerden korur ve dört tekerlekli süspansiyon, yoldaki tümsekleri asla hissetmemesini sağlar. Bebek arabasının kendisi 13 KG ağırlığındadır, bu nedenle onu herhangi bir yere taşımanız gerekiyorsa, çok hantal olmayacaktır. Koltuk ve tente kumaşını içeren renk paketinin ayrıca satıldığını da unutmayın. Fiyatına göre çok iyi bir bebek arabasıdır.

Boyutlar: 39 x 17 x 41 inç

FAQ

En İyi Bebek Arabası Yoyko 360° Bebek Arabasıdır. Yazımızda bunlardan bahsettik.

En İyi Bebek Arabası ortalama 1400 TL'dir.

‘ );

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu