Ev Eşyaları

En İyi Ankastre Set Markası Tavsiyeleri 2021

En İyi Ankastre Set, sizlere evinizde çokça kolaylık sağlayacaktır. Ankastre fırın lar son zamanlarda oldukça yaygınlaşmıştır. Hem fırın hem ocak bir arada olmasıyla iki farklı ürüne gerek kalmıyor. Piyasada çokça en i̇yi ankastre set bulunmaktadır. Sizlerde yazımızı okuyarak hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

En İyi Ankastre Set Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir Özellikler

En İyi Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Özellikler:

Güç

En İyi Ankastre Setlerde daha yüksek bir watt, tipik olarak daha yüksek pişirme gücü, daha hızlı ve daha eşit ısıtma anlamına gelir. 800 watt’tan fazla güce sahip bir Ankastre Set, çoğu ihtiyaç için genellikle yeterli ısıtma gücüdür. Düşük voltajlı mikrodalgalar daha yavaş olma eğilimindedir ve eşit şekilde ısınmayabilir. 1000 watt’tan fazla ise, daha güçlüdür ve daha hızlı pişirme sürelerine sahiptir. Bununla birlikte, daha yüksek watt daha yüksek bir fiyat etiketi ile gelebilir, ancak bu modeller genellikle daha yüksek watt değerine sahiptir. Bazıları tutarlı ve eşit pişirme ve ısıtma için yaklaşık 1.200 watt’ta çalışır.

Boyut ve Kapasite

Ankastre Set boyutu, ünitenin tüm boyutunu ifade ederken, kapasite iç pişirme alanını tanımlar. Yerleşik bir Ankastre Set seçerken doğru boyutun sağlanması çok önemlidir. Güvenli çalışma için yeterli havalandırma boşluğuna sahip kabin alanına sığması gerekir.

Fonksiyonlar

Ankastre Setler, tezgah üstü Ankastre Setlerle aynı işlevlerin çoğuna hizmet eder: yiyecekleri yeniden ısıtmak, pişirmek, fırında pişirmek, kızartmak, kızartmak, gevrek veya eritmek. Kullanımlarını kolaylaştırmak için bir dizi ayar içerebilirler.

Estetik

Şık ve kusursuz bir estetik sağlayan en iyi ankastre set bulmak önemli olabilir. Ankastre Setler, mutfak dolapları veya duvarlarıyla tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Üst dolaplara, alt dolaplara veya çekmece konfigürasyonuna yerleştirilebilirler.

En İyi Ankastre Set Modelleri 2021

Kumtel Beyaz Dokunmatik Ankastre Set – 8 Programlı

Kumtel Ankastre Set, hep özellikleri bakımından hem dış görünüşüyle en iyi ankastre set olmayı hak ediyor. Orta boyutludur, küçük, büyük tüm mutfaklara uygundur. Fırını 8 programlıdır ve turbo özelliği bulunmaktadır. Ocak yüzeyi camdır yani kolayca temizlenebilir. Beyaz ve Siyah modelleri bulunmaktadır.

en iyi ankastre set
en iyi ankastre set
Davlumbaz Genişliği 60
Davlumbaz Şekli Eğimli
Fırın Enerji Sınıfı A+
Fırın Program Sayısı 8
Fırın Turbo Özelliği Var
Ocak Tipi Gazlı
Ocak Yakıt Tipi Doğalgaz
Ocak Yüzeyi Cam

Femaş Beyaz Inci 3’lü Ankastre Set

ankastre set tavsiyeleri
ankastre set tavsiyeleri

Femaş Beyaz Inci 3’lü Ankastre Set, son zamanlarda çıkmasıan rağmen oldukça popülerdir. Şık tasarımıyla dikkat çeken en iyi ankestre set, 6 adet pişirme fonksiyonu vardır. Fırınlarında tel raflar bulunmaktadır. İç camları kolayca sökülüp temizlenebilir. Çoğu ankastre sette camlar 5 mm iken bu ankestre sette camlar 8 mmdir yani daha dayanıklıdır.

Davlumbaz Genişliği 75
Davlumbaz Şekli Eğimli
Fırın Enerji Sınıfı A++
Fırın Program Sayısı 6
Fırın Turbo Özelliği Yok
Ocak Tipi Gazlı
Ocak Yakıt Tipi Doğalgaz
Ocak Yüzeyi Cam

Arçelik New Grion Tutku 3’lü Gri Cam Ankastre Set

Bu en iyi ankastre set diğerlerine göre daha pahalıdır ancak teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Dokunmatik veya kumandası ile kontrol edebilirsiniz. Arçeliğin bir üst modelelerinde telefondan uzaktn uygulama ile de kontrol edebiliyorsunuz. Diğer ankastre setlere göre daha enerji tasarrufludur.

en iyi ankastre
en iyi ankastre set
Davlumbaz Genişliği 60
Davlumbaz Şekli Eğimli
Fırın Enerji Sınıfı A
Fırın Program Sayısı 8
Fırın Turbo Özelliği Ultra Var
Ocak Tipi Gazlı
Ocak Yakıt Tipi Doğalgaz
Ocak Rengi Gri – Beyaz- Kırmızı

Tüm Ankastre Setleri burdan inceleyebilirsiniz.

FAQ

En İyi Ankastre Set yazımızda bunlardan bahsettik.

En İyi Ankastre Set ortama 4000 TL'dir.

‘ );

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu