Teknoloji

En İyi 5 Ücretsiz Antivirüs Programı 2021

Antivirüs Programları, bilgisayarlarınızı korumak için birbirleri ile yarışmaktadır. Bu yazımızda bahsettiğimiz En İyi Antivirüs Programları ile bilgisayarınız koruyabilirsiniz. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Antivirüs Programlar:

  • Kaspersky Antivirüs
  • Avast Antivirüs
  • ESET Antivirüs
  • Bitdefender Antivirüs
  • Norton Antivirüs

Kaspersky Antivirüs

Kaspersky Antivirüs bilgisayarınız için temel seviye bir Antivirüs programıdır. Kaspersky Antivirüs programını kullanırken size özel bir ip tanımlar böylelikle konum gizliliğinizi de koruyacaktır. Programın ücret versiyonu olduğu gibi ücretsiz versiyonu da bulunmaktadır. Bilgisayar kullanımıma göre ücreti veya ücretsiz versiyonundan birini seçebilirsiniz.

  • Trojan Virüslerini temizler. Kaspersky Antivirüs tüm bilgisayarınızı analiz eder ve taradığı tüm dosyalardaki trojanleri temizler.
  • Kaspersky Antivirüs eğer bilgisayarınızda casus yazılım varsa bunları tespit ederek size bildirir.

Avast Antivirüs

Avast Antivirüs de Kaspersky Antivirüs gibi hem ücreti hem de ücretsiz versiyonları bulunmaktadır. Avast Antivirüs diğer Antivirüs programlarından daha kapsamlı bir programdır. Avast firmasının Avast VPN ve Avast Tarayıcı bulunmaktadır. Hem tarayıcısı hem de vpn bulunduğundan dolayı ultra bir güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca diğer programlarda olamayan özel modlar taşımaktadır.

ESET Antivirüs

ESET Antivirüs piyasada en çok kullanılan Antivirüs yazılımıdır. ESET Antivirüs programının android ve İOS versiyonu da bulunmaktadır. ESET Antivirüs günümüz şartlarına göre çok iyi seviye güvenlik sağlamaktadır. Piyasanın en eski ve kökü programı olan ESET Antivirüs programını gözünüz arkada kalmadan kullanabilirsiniz.

Bitdefender Antivirüs

Bitdefender Antivirüs ücretli versiyonunu hemen hemen herkes kullanan kişileri görmüştür. Ücretli Bitdefender Antivirüs piyasada en çok kullanılan Ücretli Antivirüs Programıdır. Bitdefender Antivirüs

Kesinlikle bilgisayarınızı koruyacaktır.

Norton Antivirüs

Norton Antivirüs diğer programlara göre daha az bilinmektedir. Düşük sistem gereksinimleri bilgisayarlarda bile Norton Antivirüs çalışmaktadır. Bu özelliği çokça dikkat çeken Norton Antivirüs

Programının sadece ücretsiz Antivirüs programı bulunmaktadır.  Konum gizliliği ve İp gizliliği sağlamayan Norton Antivirüs bu özelikleri olmamasına rağmen çokça kişinin bilgisayarında bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu