Teknoloji

En İyi 5 Görüntülü Görüşme Uygulamaları 2021

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları, fiziksel olarak gidip arkadaşlarınızı ve ailenizi göremiyorsanız, iletişimde kalmanın harika bir yoludur. COVID kısıtlamaları kalksa bile, hala ayrı olmanız için nedenler var. En iyi Görüntülü sohbet uygulamaları, internetin büyüsü aracılığıyla bu boşluğu doldurmanıza yardımcı olabilir.

Görüntülü sohbet etmesi gereken kişiler için en iyi seçenekleri bir araya getirdik. İster kişisel ilişkilerin zirvesinde kalmak, ister profesyonel nedenlerle olsun veya oyun arkadaşlarınızın ilerlemenizi yakalamasını sağlamak olsun. İşte şu anda indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz en iyi görüntülü sohbet uygulamaları.

En İyi Görüntülü Görüşme Uygulaması

Genel olarak en iyi görüntülü sohbet uygulaması – ve şu anda özellikle popüler olan – hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda kullanılabilen Zoom Meeting.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları de olan Zoom, ücretsiz ve ücretli katmanlarda gelir. Ücretsiz seçenek, 100 katılımcıya kadar aramaları destekler, ancak hatta üç veya daha fazla kişiyle oturumlar 40 dakika ile sınırlıdır. Uygulamayı makinenize indirmek istemiyorsanız, bir masaüstü tarayıcı penceresinde bile çalışabilir.

Skype, Zoom’a iyi bir alternatiftir. Kullanımı biraz daha kolaydır, ancak çeşitli platformlarda da çalışır ve başlangıçta hiçbir maliyeti yoktur. Hatta sabit hatları ve cep numaralarını makul oranlarda aramanıza izin verir, mesajlaşmayı destekler ve gerçek zamanlı çeviri yapabilir.

Google Duo, bugünlerde Android telefonların büyük çoğunluğuna önceden yüklenmiş olarak gelen bir En iyi görüntülü görüşme uygulamasıdır ve esasen Google’ın Apple’ın FaceTime’ına yanıtı haline gelmiştir. Tıpkı FaceTime gibi kullanımı kolaydır ve yerleşik Google Home cihazlarını aramak için hızlı bir kısayol sunar.

Facebook’un ayrıca iki çözümü var: Facebook Messenger ve WhatsApp. Her iki uygulamanın da görüntülü arama özellikleri, geçen yılın başlarında 8 ila 50 katılımcı arasında bir artış gördü.

Son olarak, oyuncular için mobil ve masaüstünde güçlü uygulamalar sunan Discord’u öneriyoruz. Aslında, Discord küçük gruplara oyun akışı sağlamak için inşa edilmiştir ve şirket yakın zamanda Go Live ücretsiz akış hizmetinin üst sınırını 10 kişiden 50 kişiye çıkarmıştır.

1. Zoom Meeting

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları bugünlerde pek çok kişinin başvurduğu en iyi görüntülü sohbet uygulamalarından biri Zoom ve bunun iyi bir nedeni var. Zoom, profesyonel ekipler arasında popülerdir, ancak kapsamlı özellik seti ve tüm platformlardaki desteği nedeniyle basitEn iyi görüntülü görüşmeler için daha yaygın hale gelmiştir – hem masaüstlerinde yerel ve web uygulaması hem de akıllı telefonlarda indirilebilir bir uygulama olarak.

İster uygulamanın ücretsiz sürümünü kullanın, ister ödemeye karar verin, ekran paylaşımı, canlı açıklamalar ve şifreleme, Zoom ile standart olarak gelir. Sadece başka bir arkadaşınızla En iyi görüntülü görüşme uygulamaları ediyorsanız, ücretsiz uygulama sizden hiçbir şeyi kilitlemez. Ancak bu, toplantınıza üç veya daha fazla kişiyi davet etmeye karar verdiğinizde değişir ve bu noktada 40 dakikalık bir zaman sınırınız olur. Aylık 15 ABD doları tutarındaki Pro katmanı, aynı En iyi görüntülü görüşme uygulamalarıde 100 kişiye kadar sahip olabilmeniz için bu kısıtlamayı kaldırırken, Business katmanı kurumsal müşteriler için bu sınırı daha da yükseltir.

2. Skype

Skype, çok uzun zamandır En iyi görüntülü görüşme uygulamalarıı listesinde bir isim. Microsoft’un teklifinde etkileyici bir 50 kişi sınırı vardır ve size hiçbir maliyeti yoktur. Zoom gibi Skype’ın da bir tarayıcı istemcisi vardır ve hemen hemen her modern bilgi işlem cihazında ve akıllı telefonda bulunur.

Ayrıca, kendilerine ait cihazları olmayan ve belki de sabit hatlarla veya basit bir cep telefonuyla sınırlı olan kişilere bağlanmak için çok uygundur. Skype uluslararası arama ve mesajlaşmayı desteklediğinden, uzaktaki arkadaşlar ve aile ülkeleri için kapsamlı bir çözümdür.

3. Google Meet

Android, kullanıcıların Play Store’da bir şey aramak zorunda kalmadan (ve onlara sormak zorunda kalmadan, kullanıcıların cihazlarında kolayca sağa çevirebilecekleri yerleşik bir En iyi görüntülü görüşme uygulamaları olan) iPhone ve iPad’deki FaceTime’a uzun süredir kendi yanıtından yoksundu. arkadaşlar da indirin).

Neyse ki, Google sonunda bu sorunu, kullanımı oldukça kolay ve birçok Android telefondaki standart Telefon uygulamasından erişilebilen En iyi görüntülü görüşme uygulamaları yazılımı olan Duo ile çözdü. Duo ayrıca bir dizi eğlenceli özelliği destekler ve video mesajları kaydetmenize ve göndermenize olanak tanır, böylece aynı anda müsait olmasalar bile arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurabilirsiniz.

4. WhatsApp

WhatsApp bugün akıllı telefonlarda en popüler mesajlaşma alternatiflerinden biridir, çünkü hem yalnızca bir telefon numarasıyla katılmak çok kolaydır hem de arkadaşlarınız ve ailenizin çoğu muhtemelen zaten kullanıyordur (veya en azından bir hesabı vardır).

Yakın zamana kadar, WhatsApp’ın görüntülü arama özelliği, oradaki en sağlam değildi. Ancak bu, Facebook Messenger’ın yeni Odalar özelliği ile entegrasyon sayesinde maksimum katılımcı limiti 50’ye yükseltildiğinde değişti. WhatsApp’ın video paketinin bir dezavantajı, WhatsApp’ın masaüstü ve web uygulamaları sunmasına rağmen, görüntülü sohbetin mobil uygulama kullanıcıları ile sınırlı olmasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu