Teknoloji

En iyi 5 Bluetooth Hoparlör 2021 | Ucuz ve Kaliteli

En iyi Bluetooth hoparlörler , elbette en iyi kulaklıkları saymazsak, piyasadaki taşınabilir oynatma cihazlarının en iyi örnekleridir . Bu tamamen kablosuz hoparlörler, yatak odanızdan arka bahçeye, parktan duşa kadar her yerde sizi eğlendirebilir. Yine de su geçirmez bir tane seçtiğinizi varsayarsak.

Bunlar genel olarak en iyi Bluetooth hoparlör seçimlerimiz olduğundan, daha özel bir şeye ihtiyacınız varsa en iyi dış mekan hoparlörlerine veya en iyi bilgisayar hoparlörlerine de göz atmalısınız . Yine de, testlerimiz, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, aşağıdaki modelleri paranızın en değerlisi olarak onayladı. Lafı fazla uzatmadan hemen satın alabileceğiniz en iyi Bluetooth hoparlörlere geçelim.

En iyi Bluetooth Hoparlörler

En iyi Bluetooth hoparlör seçimimiz UE Megaboom 3’tür. Megaboom 3, tüm müzik türlerini çalarken harika ses verir, 20 saatlik etkileyici bir çalma süresi sunar ve dış mekandaki unsurlarla yüzleşecek kadar sağlamdır. Havuzda kazara bir düşüşten bile kurtulacak.

Bütçesi kısıtlı olanlar için en iyi Bluetooth hoparlör Anker Soundcore 2’dir. 50 dolardan daha düşük bir fiyata SoundCore 2, dayanıklı, kompakt bir gövdede yüksek ses sunar. Ortalama bir arka bahçe partisi için biraz küçük olsa da, bir plaj girişimi veya başka bir gezi için çantanızı atmak harika. 24 pil ömrü, aklınızdaki herhangi bir günlük yolculukta da hayatta kalacaktır. Para önemli değilse, 399 dolarlık devasa Sonos Move, test ettiğimiz En iyi Bluetooth hoparlörlerin çoğu özelliğine sahiptir, ancak daha yeni, daha küçük kardeşi Sonos Roam’ı daha da çok seviyoruz.

1. UE Megaboom 3

Mükemmel ses kalitesi, uzun pil ömrü ve seyahate hazır sağlamlığı sayesinde UE Megaboom 3, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Bluetooth hoparlördür. Bu büyük, cesur portatif En iyi Bluetooth hoparlörler, net tizler ve tatmin edici alt uçlarla tamamlanan zengin 360 derecelik sesi pompalar ve 100 desibel gürültüde maksimuma çıkar. Ve IP67 dereceli tasarımıyla, damlalara, su sıçramalarına ve havuza düşmelere karşı hiç duraksamadan dayanabilir.

Megaboom 3, diğer taşınabilir En iyi Bluetooth hoparlörlere kıyasla daha büyük ve rakiplerinin çoğunun aksine, Alexa veya Google Asistan desteği veya başka herhangi bir akıllı özelliği yok.

2. Anker Soundcore 2

Anker Soundcore 2, bütçeyle alışveriş yapan insanlar için en iyi Bluetooth hoparlördür. 50 doların altında bir fiyata, bu küçük güç merkezi, suya, toza ve kara karşı dayanabilen IPX7 dereceli bir tasarım içinde yüksek, iyi dengelenmiş ses sunar. Anker’in sınıfının en iyisi pil teknolojisi sayesinde En iyi Bluetooth hoparlör 24 saat dayanır ve Soundcore 2’nin çift neodimyum sürücüleri her ortamda güçlü ses almanızı sağlar.

Soundcore’un kompakt, 6,5 x 2,1 x 1,77 inç tasarımı, bu hoparlörü hızlı bir yolculuğa çıkmak için çantanıza atmak için mükemmel hale getirir ve standart kaygan siyaha ek olarak canlı mavi ve kırmızı renk şemalarında gelir. Düşük maliyeti, onu biraz hırpalanmasına da aldırmayacağınız ortamlar için ideal kılar.

3. JBL Charge 5

JBL Charge 5, Charge 4’ün formülünde yalnızca birkaç değişiklik yapar, ancak yeni modelin geliştirilmiş ses çıkışı ve daha da fazla sağlamlığı sayesinde, en iyi Bluetooth hoparlör kulübünün hak eden bir üyesidir. Yüksek toz direncine ve tam su geçirmezliğe işaret eden IP67 derecesi, ana akım bir hoparlörden alacağınız kadar iyidir.

JBL’nin uygulaması, örneğin UE Megaboom 3’ler kadar gelişmiş değil ve Sonos Move’un çok daha fazla özelliği var. Ancak Charge 5, telefonlar ve tabletler için bir güç bankası olarak hareket edebilmesi başta olmak üzere, kendi başına birkaç numara gösterebilir. Bahçede veya parkta müzik akışı yaparken meyve suyunuz mu bitiyor? Sadece Charge 5’e takın ve En iyi Bluetooth hoparlörler size bir kontör verecektir.

4.  V-Moda Remix

Göründüğü kadar iyi görünen birinci sınıf bir hoparlör için V-Moda Remix’ten başkasına bakmayın. Bu saçma sapan gösteri, tasarım odaklı en iyi Bluetooth hoparlördür ve kalbinizin içeriğine göre özelleştirilebilir. Temel model alüminyum veya vegan deride kaygan görünürken, dipsiz bütçeleri ve stil tutkusu olan kişiler çelik veya platin kaplamaları tercih edebilir (sonrasında 300.000 doların üzerinde bir fiyata sahip olursunuz).

En önemlisi, Remix’in sesi harikadır, bol miktarda bas ve en sevdiğiniz kutu setinin sesini geliştirmek için dahili bir kulaklık amfisi sunar. Remix’in 10 saatlik pil ömrü, bu En iyi Bluetooth hoparlörü kesinlikle daha uzun sıkışma seanslarına layık kılıyor ve güvenilir mikrofonu, ister evinizin içinde ister dışarıda kurulu olun, net arama kalitesi sağlar.

5. Tribit StormBox Mikro

Bazen küçük ve taşıması kolay olması bir Bluetooth hoparlörde en önemli kalitedir. Ancak ucuz Tribot StormBox Micro da sesten tasarruf etmez. Sadece 4 inç kare olmasına rağmen, StormBox Micro, özellikle boyutundaki bir şey için oldukça etkileyici bir basa sahiptir.

En iyi Bluetooth hoparlörler, bir sırt çantasına veya bisiklete takmayı kolaylaştıran, IP67 su geçirmezlik derecesine sahip plastik bir kayışa sahiptir, bu nedenle toza ve kire ve suya daldırmaya karşı tamamen korunur. Ancak, aux girişi yoktur, bu nedenle Bluetooth ile bağlanmanız gerekir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu